SUMMER BEACH TOUR 2020 séria B v Prešove


Summer Beach Tour 2020 pokračovala cez víkend 7.-8. augusta  kategórie B v Beachclube Prešov, ktorý bol šiestou z deviatich zastávok letnej série majstrovstiev Slovenska v plážovom volejbale. 

Víťazné dvojice zvíťazili vo všetkých štyroch stretnutiach, ktoré odohrali, Povrazník s Halajom navyše nestratili ani set. Nasadené dvojky jednoznačne ovládli mužskú kategóriu; Povrazník pridal prešovské zlato k skalickému striebru a bronzu v Košiciach (B), ktoré získal po boku Pavla Bartíka. S Halajom si vo finále poradili v dvoch setoch so skúsenými "šestkármi" Milošom Labikom a Michalom Hudákom.

Bronz vybojovali Kamil Pavlinský s Martinom Petrom, keď aj po druhý raz v priebehu turnaja zdolali Jakuba Gondžúra a Dominika Hajtola. Najvyššie nasadený pár Michal Kollár, Marián Klimo skončil pred bránami semifinále - po prehre v opravách s Pavlinským a Petrom.

ženskom pavúku napokon zo zdravotných dôvodov chýbali Jana Šimanicová s Barborou Tokošovou, rolu nasadených jednotiek od nich prevzali Podhradská s Nebusovou, ktoré sa napokon tešili aj z celkového triumfu. Vo finále zdolali v dvoch setoch turnajové dvojky Dašu Bateškovú a Zuzanu Vagaskú. Bronz si odniesli Alexandra Harčárová a Zuzana Labiková.

Podujatie sme usporiadali s podporou  : SVF, Atak, SOŠGaS

Nádherne fotky od Veroniky Mihálikovej, ďakujeme a viac foto nájdete TU : www.facebook.com/pg/veronikamihalikovafoto/photos/

 

 

 

 

© 2022 | Športom k radosti