9. ročník Volejbalisti deťom 2019 pomohol sumou 1500€ Samkovi a jeho rodinke

201909150832390.vitazne-druzstvo-sportom-k-radosti

V sobotu 31.8.2019 odštartoval už 9. ročník charitatívného turnaja v plážovom volejbale trojíc. Tento rok sme ako družstvo Športom k radosti zvíťazili po prvýkrát v zložení - Monika, Juraj, Dávid a Lukáš Brillovci. Pri vysokej konkurencii sa výrazne zlepšili naši majstri Slovenska a ukázali, že im titul patrí právom. 

Tento rok bol výnimočný. Pomáhali sme rodinke Samka, ktorý bojuje s ochorením po tretí krát a rodinu to zasiahlo aj finančne. Každý z organizátorov sa zapojil a vlastnou aktivitou prispel ku krásnemu výťažku. Rozdávali sa bozky, dražili sa športové veci, dresy, lopty. Každý bol veľmi štedrý. Veronika Mihaliková dala do dražby minivolejbalku s podpismi reprezentatiek SR  z ME a len tá vydražila sumu 200€, pretože najprv ju získal za 100€ Juraj Drobňák, avšak vrátil ju do dražby a potom si ju opäť vydražil p. nevolný za 100€. 

Ďakujeme Jankovi Špakovi a jeho Pekárni na Hlavnej 66 za jeho podporu, vydraženie dresu a jeho známym, ktorí do výťažku venovali významne sumy. Ďakujeme Janette Langovej za darčekový kôš pre víťazov a venovanie cien pre ostatných. Ďakujeme Petrovi Zahornáckemu a Jurajovi drobňákovi za ich aktivitu - Pomôž bozkom - čím vyzbierali 224€. Ďakujeme VK MIRAD PU Prešov za ceny a OV SVF Milanovi Kundľovi za venovanie lopty do dražby. Ďakujeme kúpalisku Sun Park na sídl. III., že nám opäť umožnili usporiadať turnaj na ich ihriskách aj za zvýhodnené vstupy pre účastníkov. Ďakujeme rozhodcom za ich celodennú pomoc pri rozhodovaní. 

Spolu sa nám podarilo vyzbierať sumu 1500€, ktorú sme osobne Samkovi odovzdali v pondelok 2.9.2019 za účastí všetkých organizátorov Janette Langovej, Jankovi Špakovi, Petrovi Zahornáckemu a Monike Brillovej za naše OZ. 

 

© 2023 | Športom k radosti