Aktuality

Deň detskej onkológie s bowlingom
27.2.2018

Deň detskej onkológie s bowlingom

Už tradične sme oslávili Deň detskej onkológie (15.február 2018) s deťmi a rodinkami z celého východu v Prešove. V nedeľu 25.februára 2018 boli bowlingové dráhy vo Victoria Šport Pub - bowling na Solivare vyhradené iba pre nás. Chceli by sme sa im veľmi krásne poďakovať za sponzorsky poskytnuté priestory. Mladšie deti si vytvárali rôzne kreatívne vecičky a zabávali ich naše animátorky Zdenka a Slávka, staršie deti a rodičia hrali bowling alebo ping-pong. Fotografka Veronika nám urobila pekné momentky. Medzitým sme informovali deti a rodičov ohľadom prihlášky na Onko-olympiádu, ktorá sa bude konať v auguste tohto roku. Veríme, že o rok sa stretneme znovu a strávime opäť jeden krásny deň. :)


Volejbalisti nás opäť podporili
28.12.2017

Volejbalisti nás opäť podporili

Po roku sa nadšenci volejbalu opäť stretli na charitatívnom turnaji s myšlienkou "Pomáhať si treba"! Výťažok vo výške 446€ bol opäť venovaný pre naše združenie a bude použitý na výdavky súvisiace s prípravou a účasťou detí na medzinárodnej Onko olympiáde v auguste 2018 vo Varšave.
ĎAKUJEME!


Aquacity
2.9.2017

Aquacity

Koniec prázdnin v Aquacity sa napriek chladnému počasiu vydaril.


Koniec prázdnin v Aquacity
31.8.2017

Koniec prázdnin v Aquacity

Koniec prázdnin v Aquacity Poprad pre deti po onkologickej liečbe aj s rodinkami už 2.9.2017. Je to jedna z prvých príprav na Onko olymliádu 2018 vo Varšave a to vďaka výťažku z volejbalového turnaja Volejbalisti deťom 2016


Bowlingový turnaj 15.2.2017 - Medzinárodný deň detskej onkológie
15.2.2017

Bowlingový turnaj 15.2.2017 - Medzinárodný deň detskej onkológie

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detskej onkológie 2017 sme v spolupráci so Spoločnosťou detskej onkológie v Košiciach usporiadali bowlingový turnaj v Prešove pre deti po onkologickej liečbe. Na turnaji sa zúčastnilo 12 detí, ich súrodenci a rodičia z rôznych kútov východného Slovenska. Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí sa prišli počas pracovného týždňa spolu s deťmi zabaviť. Taktiež sa chceme poďakovať Victorii Šport na Solivare za ich podporu a bezplatný prenájom bowlingových dráh a priestorov.

Veríme, že sme našim prvým podujatím vytvorili príjemnú atmosféru a urobili radosť deťom, súrodencom, rodičom, pretože si to "všetci" zaslúžia!

© 2022 | Športom k radosti